- Sieraden Workshops
Vrije keus in het maken van sieraden!
Je kan zelf bepalen wat en hoeveel je wilt maken. Of je nu van Ibiza styl of klassiek houdt. Er zijn bakken vol met kralen en er is heel veel materiaal.
Het starttarief inclusief lesgeld, gebruik van gereedschap koffie en of thee is 10.- euro per persoon. In het weekend 12.50 euro per persoon. Exclusief kralen en bedels .
Tijdsduur is gemiddeld 2.1/2 uur, maar ben je van plan om meer sieraden te maken, dan duurt het langer en kan je gerust een boterham meenemen!
Ook een High Tea kan je erbij boeken 14.95.- euro, diverse hapjes van de echte banketbakker!
Door de weeks overdag kan je vanaf 2 tot 20 personen terecht. `s Avonds en in het weekend vanaf 6 personen.
-10%
workshop...armbanden van stofEr is keuze uit diverse soorten stoffen, bedels en kwastjes om ze helemaal naar je smaak te maken.
Inclusief koffie of thee en 3 stoffen armbanden maken.€ 25,00 € 22,50- ketting, armband of oorbellen maken van jeans
kies uit 2 combinaties...ketting met oorbellen, armband met oorbellen of armband met ketting.
de workshop duurt ongeveer 2 uur. inclusief koffie of thee.
neem als het kan een spijkerbroek mee.€ 29,95 - Workshop wikkelketting
Het eerste stuk van deze ketting is heel eenvoudig, het laatste stuk is wat ingewikkeld.
Natuurlijk kies je eigen kleuren en kralen
Het resultaat....heel mooi.
De workshop duurt ongeveer 1 1/2 uur inclusief koffie of thee.€ 29,95 - Workshops horloge & armband
Supergaaf om te maken. ook maak je er een enkelvoudige armband bij.
Inclusief koffie of thee!
De workshop duurt ong. 1 1/2 uur€ 35,00 - Chokers maken
Helemaal weer Hot en Trendy...CHOKERS
Deze choker is gemaakt van suede met kant en schelpen.
Sieraden workshop inclusief materialen, koffie of thee€ 29,95 - Armband maken van imitatie of echt leer.
je mag 2 armbanden maken, workshop inclusief basis materiaal, (imitatie) leer en ook van suede veters.
een ring erbij maken kan tegen bijbetaling van 5 euro.
natuurlijk met een kopje koffie of thee.€ 29,95